Rekonstrukce hřišť při ul. Uzbecká a Moldavská v Bohunicích

Datum: 31/08/2012 | Kategorie: Novinky z Bohunic | Autor: Antonín Crha

Poslední větší stavební akcí, kterou řídí městská část Brno-Bohunice a která nebyla dokončena přes prázdniny je rekonstrukce tří  hřišť, která jsou dvě při ulici Uzbecká a jedno při ul. Moldavská.

Stavbu všech tří hřišť provádí firma Swietelský stavební s.r.o, která se v průběhu stavby musela vypořádat s řadou nečekaných technických problémů. Dle smlouvy je firma povinna předat do užívání všechna hřiště současně a to do poloviny září. 

Hřiště jsou ve své podstatě dokončena, nicméně na každém je několik drobných nedodělků. Rychlejšímu postupu brání některé technologické lhůty. Například nátěr na asfalt se může dělat až za cca 15 dní po jeho položení apod.

Horní hřiště na ul. Uzbecká bude sloužit spíše pro koloběžky a kola, spodní hřiště na Ul. Uzbecká vedle školky je určeno především pro sport: košíkovou, fotbal a nohejbal.

Hřiště na ul. Moldavská bude mít čáry na vybíjenou. Jeho součástí je příjemný cca 220 m. dlouhý asfaltová ovál, který může rovněž posloužit malým dětem na různé druhy ježdění.

Antonín Crha

místostarosta