08. Svatba mezi paneláky? S Ing. Antonínem Crhou žádný problém

Datum: 14/08/2012 | Kategorie: Řekli o mně | Autor: Antonín Crha

Když jsme plánovali svatbu, datum bylo jasné 14. 7. 2012. Na místě jsme se také shodli – zahrada Střediska volného času Labyrint na Švermove 19. Kdo nás ale bude oddávat jsme neměli tušení. Proto jsme začali lovit na internetu, až jsme našli webové stránky pana Antonína Crhy. Velice nás potěšilo, že má v daný termín čas a dokonce nadšení oddávat přímo v Bohunicích.

Již po první schůzce jsme byli z našeho setkání mile překvapení. Ale pořádnou radost nám udělal pan Crha, až když jsme začali řešit, jak bude obřad probíhat. Já (Aneta Špálovská/Procházková) vyučuji v Taneční skupině Sneaker, která sídlí právě v Labyrintu a Aleš Procházka – dnes už můj manžel, je také sportovní trenér, proto jsem volili uvolněnou a pohodovou svatbu ve stylu tenisek! Když jsme dotančili až k obřadu, jen jsme se smáli.

Proslov pana oddávajícího opravdu bral dech – nejen nám, ale i svatebčanům. Naprosto originální, stylové jednoduché a krásné povídání. Většina hostů si doteď myslí, že se s panem Crhou známe osobně odjakživa, protože slova u obřadu byla jako šitá na míru právě nám. Ale na to nám stačily pouhé dvě schůzky. Proto chceme touto cestou moc poděkovat jak panu Antonínu Crhovi, tak všem ostatním, kteří se na naší svatbě podíleli.

Opravdu jsme si to parádně užili a jen nás mrzí, že se svatba koná jen jednou za život.

 Přejeme více takových příjemných akcí, novomanželé Procházkovi