2011/04 20 let

Datum: 12/04/2011 | Kategorie: Moje články v bohunickém zpravodaji | Autor: Antonín Crha

Jistě se shodneme, že dvacet let je dlouhá doba. Tedy, v lidském životě určitě. Vždyť je to přibližně jeho celá čtvrtina. Z malého novorozence se stane dospělý muž či žena, z mladých lidí rodiče, z rodičů babička a dědeček. Z nablýskaného bouráku se stane bezcenný vrak a z nového časopisu zaběhnuté periodikum.
A právě periodikum, neboli bohunický zpravodaj „Naše Bohunice“, se v těchto dnech dožívá 20 let. O tom, jak vznikal a o jeho začátcích, se dočtete uvnitř zpravodaje v článku  prvního šéfredaktora Pavla Vysloužila, kterého jsem oslovil, aby nám o začátcích našeho zpravodaje něco napsal.
Osobně si velmi cením toho, že mohu být již devátým rokem členem redakční rady Našich Bohunic. Každý měsíc se setkáváme nad tvorbou nového čísla. Hledáme nejvhodnější články, příspěvky, obrázky či fotky. Naučili jsme místní školy a občanská sdružení, aby nám posílaly svoje příspěvky. Píší nám občané, vyhledávají nás inzerenti.
V neposlední řadě do zpravodaje píší svoje články vámi zvolení zastupitelé. Informujeme vás o dění v Bohunicích, o důležitých rozhodnutích zastupitelstva či rady městské části, o připravovaných akcích a plánovaných stavbách. Myslím, že si „Naše Bohunice“ získaly vaši přízeň a staly se vyhledávaným periodikem.
Přeji jim ještě mnoho let, plných kvalitních a zajímavých informací a zpráv, a také přízeň Vás bohunických čtenářů.

                                Antonín Crha
                                místostarosta