Formánkovi

Datum: 23/09/2016 | Kategorie: Řekli o mně | Autor: Antonín Crha

Jednou jsme my, coby rodiče dětí ze sídliště Švermova, měli s p. starostou A. Crhou rozmluvu o úpravách přímo na našem dětském hřišti. Vyslechl si názory a nápady rodičů – některé nápady byly možné zrealizovat. Přibyl kolotoč a lavičky, ale i omezení pro pejsky a jejich venčitelé…..

Od té doby jsem si více všímala svého sídliště, ale i celých Bohunic, komunikace lidí se starostou a hlavně realizace řešení různých návrhů, nápadů či stížností. Chci říci, že pan Crha neodmítl vyslyšet žádný názor, co slíbil a bylo v jeho silách i splnil.

Ne vždy však lze zrealizovat vše co spoluobčané Bohunic žádají. Finanční rozpočet není bezedný a požadavky spoluobčanů Bohunic je třeba řádně zvážit a seřadit dle vážnosti a možnosti řešit a realizovat. Některé nápady lze realizovat v krátké době, jiné potřebují více času na jejich řešení. 

Ač politiku v oblibě nemám, chválím p. Crhu za to, jak se stará o Bohunice, snaží se zlepšit jejich vzhled modernizací, co vše je vidět za jeho úsilím a prací. Oceňuji jeho lidský přístup a zájem s lidmi komunikovat. Věřím, že mu jde o rozvoj Bohunic a držím mu pěsti, aby vytrval a byl vždy sám sebou na pravém místě.

Líbí se mi, když člověk vyššího postavení umí být lidem blíž a umí jim naslouchat. 

Dnešní doba je nelehká a zavděčit se nelze všem. Najdou se tací, kteří se snaží ubližovat a škodit. Přesto si tento člověk zachovává chladnou hlavu a snaží se přesvědčit ostatní, že lež má krátké nohy….. Nikdo nejsme dokonalí, a je na každém si své chyby uvědomovat a pracovat na nich…..

Za takovéhoto starostu se stydět nemusíme.

Formánkovi