HC Kometa Brno – sportovní akce pro veřejnost

Datum: 18/05/2015 | Kategorie: Novinky z Brna | Autor: Antonín Crha

Zveřejňuji pozvánku na pěknou akci
Antonín Crha
————————————————–

Vážený pane starosto,

dovolte mi Vás a především děti z Vaší městské části pozvat na Unijní sportovní dny.

Akce se koná v pátek 19. června od 9:00 do 14:00 hod a v sobotu 20. června od 10:00 do 17:00 hod v DRFG Areně (bývalá hala Rondo) v Brně.

Páteční akce je koncipována hlavně pro děti ze základních škol s doprovodem učitelů. Sobotní sportovní dění je pro širokou veřejnost a rodiny s dětmi.

Rádi bychom děti seznámili a umožnili jim si pod jednou střechou vyzkoušet různé sporty od volejbalu, basketbalu, baseballu přes házenou, florbal, rugby až po hokej, fotbal aj. Po úspěšném zvládnutí všech unijních disciplín a úkolů máme pro všechny děti připravené sportovní vysvědčení, které si od nás společně s malou odměnou, jako vzpomínku na sportovní klání u nás, odnesou. Kromě sportovního vyžití budou mít děti možnost si na hale prohlédnout techniku policie, hasičů i záchranné služby. Po celý den je připravený i další doprovodný program.

Unie sportovních klubů města Brna, o.s. byla založena v květnu 2012 a sdružuje dnes již 13 klubů hrající nejvyšší soutěže. Tyto kluby se každý den starají a vychovávají více než 3000 dětí. Cílem Unie je, aby se kluby poznaly a táhly spolu za jeden provaz.

Budeme velmi rádi, když naše pozvání včetně přiloženého letáčku předáte do škol či jiných zařízení, vyvěsíte na viditelné místo na úřadě, popř. zveřejníte na internetových stránkách a facebooku tak, abychom se v DRFG Areně sešli v co největším počtu.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Kristýna Čechová
obchodní oddělení

KOMETA GROUP, a.s.
Křídlovická 34
603 00  Brno

Unijni_sportovni_dny