Petra Bulínová

Datum: 13/10/2013 | Kategorie: Řekli o mně | Autor: Antonín Crha

Ačkoliv politika není mou silnou stránkou, pan Crha je pro mne velmi zajímavým a oblíbeným člověkem, kterého jsem bohužel ještě neměla to štěstí poznat osobně, ale výsledky jeho snahy poznávám každým dnem.

Pan Crha je velmi neobyčejný člověk, zvlášť v dnešní době, kdy každý hledí jen na sebe. Stará se o nás i o naše Bohunice s takovým nasazením a nadšením, že mu patří můj hluboký obdiv a obrovský dík. Chodí, dívá se, stará se a řeší, co je potřeba. Je v kontaktu s občany Bohunic a naše názory, starosti i radosti ho zajímají. Nebojí se odlišných názorů, komunikace /někdy opravdu složité/ s omladinou, má zájem o to, jak se nám tu žije a my si toho nesmírně vážíme. Navíc je to člověk usměvavý, milý, rozumný a se srdíčkem na pravým místě. Ve svém okolí neznám nikoho, kdo by pana Crhu neměl rád. Bydlím v Bohunicích už 23 let a díky panu Crhovi tu bydlím opravdu ráda.

Pane Crho, přeju Vám jen samé úspěchy, jak v pracovním, tak i osobním životě a moc děkuji za vaši skvělou práci, které si nesmírně vážím nejen já a moje rodina.

Bulínová Petra