Problém s výjezdem z ulice Souhrady

Datum: 03/07/2013 | Kategorie: Novinky z Bohunic | Autor: Antonín Crha

Jak jse mnozí zaznamenali, ulice Souhrady byla zcela uzavřena.

Snažím se s vedením stavby komunikovat a zjišťovat jaké jsou plánované postupy stavebních prací a tyto informace následně zveřejňuji v bohunickém zpravodaji.

Bohužel uzavření Souhrad bylo i pro mne nemilým překvapením a nebyl jsem vedením stavby o této skutečnosti informován, jakož ani nikdo jiný na radnici.

Nevím, jestli schválně, protože bez dokončení ulice Dvořiště bychom uzavření výjezdu ulice Souhrady nepovolili, nebo z důvodu chaotického řízení stavby.  Pravděpodobně tak trochu z obou důvodů.

Bohužel stavba kanalizace není investiční akcí Bohunic, neřídíme ji a ani jsme ji neobjednali.  Máme proto jen velmi malou možnost ovlivňovat její chod.

Vzhledem k tomu, že výkopové práce na výjezdu ze Souhrad postoupily už velmi daleko, nelze operativně najít jiné řešení, než průjezd přes rozkopané ulice Žlíbek a Humennou. Se zákazem vjezdu na Humenné si nic nedělejte. Pokusím se docílit jeho odstranění.

V pátek by měl být výjezd vyasfaltován a otevřen. Snad to zvládnou.

Má to ovšem i svoje pozitiva. Jak křižovatku dodělají, bude dopravní obsluha Souhrad zase o cosi lepší. I když ne nadlouho.

Někdy během srpna se začne na Souhradech budovat soustava nových parkovacích stání.

Antonín Crha
místostarosta

P1040284